Przejdź do treści

Blog

Na co należy zwrócić uwagę, wybierając przewoźnika na trasie Polska-Holandia

Na co należy zwrócić uwagę, wybierając przewoźnika na trasie Polska-Holandia?

Dodano: 26.09.2019

Jeśli chcesz odwiedzić Kraj Tulipanów, z pewnością rozważasz tanie busy do Holandii, które wydają się najkorzystniejszą opcją podróży. Zanim jednak skorzystasz z tej formy transportu, warto rozwiać wszelkie wątpliwości. Czym kierować się przy wyborze firmy oferującej przewozy busem za granicę, aby w ramach atrakcyjnej ceny móc także liczyć na jak najwyższe standardy usług? Odpowiadamy!

Najwygodniejsza forma transportu do Holandii

Najwygodniejsza forma transportu do Holandii? Podróż busem!

Dodano: 28.08.2019

Planując podróż do kraju wiatraków i tulipanów, możesz wybrać różne środki transportu. Spośród nich z pewnością warto wziąć pod uwagę busy do Holandii. Jest to znacznie wygodniejsza alternatywa od jazdy własnym autem, a w wielu przypadkach także od lotów. Z opcji tej najchętniej korzystają Polacy pracujący za granicą, a coraz częściej również turyści. Szukają oni szybkiego i taniego sposobu bezpośredniego dotarcia do najpiękniejszych miejscowości w Królestwie Niderlandów.

Przydatne porady w trakcie podróży do Holandii

Dodano: 31.07.2019

Spośród wielu metod podróżowania do kraju wiatraków i tulipanów busy do Holandii cieszą się wyjątkową popularnością. Korzystają z nich zarówno osoby jeżdżące do pracy za granicę, jak i turyści pragnący poznać to niewielkie państwo położone nad Morzem Północnym. Choć dojazd z Polski tym środkiem transportu zajmuje co najmniej kilkanaście godzin, podróż upływa zazwyczaj szybko i przyjemnie. Warto jednak wiedzieć, jak się do niej przygotować oraz czego podczas niej oczekiwać.

x

Rezerwacja/Pytania

Zadzwoń!

 

+48 796 146 365 (Polska)

+31 611 389 398 (Holandia)