Przejdź do treści

Najwygodniejsza forma transportu do Holandii? Podróż busem!

Dodano: 27.08.2019

Najwygodniejsza forma transportu do Holandii

Planując podróż do kraju wiatraków i tulipanów, możesz wybrać różne środki transportu. Spośród nich z pewnością warto wziąć pod uwagę busy do Holandii. Jest to znacznie wygodniejsza alternatywa od jazdy własnym autem, a w wielu przypadkach także od lotów. Z opcji tej najchętniej korzystają Polacy pracujący za granicą, a coraz częściej również turyści. Szukają oni szybkiego i taniego sposobu bezpośredniego dotarcia do najpiękniejszych miejscowości w Królestwie Niderlandów.

Transport do Holandii – jakie masz możliwości?

Dla przypomnienia – mała lekcja geografii. Holandia to niewielki kraj leżący nad Morzem Północnym i sąsiadujący z Niemcami oraz Belgią. Od Polski oddalony jest stosunkowo niedaleko. Z Wrocławia do jego stolicy – Amsterdamu – jest około 965 kilometrów. Można je pokonać samochodem w niecałe 10 godzin, a samolotem w niespełna 2 godziny. Tę drugą opcję najczęściej preferują podróżujący w sprawach biznesowych oraz Ci, którzy nie muszą uwzględniać długich dojazdów na i z lotniska. Z kolei na przewozy własnym autem decydują się głównie turyści – planujący zwiedzić jak najwięcej miejsc.

Coraz bardziej cenione są busy do Holandii – okazują się one najlepszym sposobem na szybkie i wygodne dotarcie z punktu A do punktu B bez zbędnych przesiadek. W praktyce wybierają je przede wszystkim osoby pracujące lub ich bliscy, którzy jadą do nich w odwiedziny.

Dlaczego warto jechać busem do Holandii?

Podróżowanie busem za granicę stało się niezwykle popularne w ostatnich latach, ponieważ ten środek transportu oferuje dokładnie to, czego dzisiaj szukają turyści. Najważniejsze zalety skorzystania z niego jako sposobu dostania się do Królestwa Niderlandów to przede wszystkim:

  • niski koszt – jest on mniejszy niż w przypadku wszystkich pozostałych środków komunikacji, czyli samolotu, pociągu, a także auta,
  • bezpośrednie połączenia między niewielkimi miejscowościami w Polsce i za granicą – w przypadku naszej firmy listę wszystkich miast, w których zatrzymuje się bus, zobaczysz tutaj ,
  • opcja door-to-door – największą popularnością cieszą się oferty busów do Holandii z adresu pod adres, ponieważ zabierają one pasażerów spod domu w Polsce i dowożą do konkretnej lokalizacji za granicą,
  • brak restrykcyjnych zasad dotyczących bagażu – limity w tym zakresie są znacznie łagodniejsze niż w liniach lotniczych,
  • komfortowe warunki podróży – nowoczesne samochody, jakimi dysponują najlepsi przewoźnicy, wyposażone są we wszelkie udogodnienia – na przykład w wygodne fotele, klimatyzację, czy też darmowy internet i słuchawki. Dzięki temu można bez ograniczeń korzystać z multimediów, a wielogodzinny przejazd całą trasą upłynie szybko i przyjemnie.

Warto też zwrócić uwagę na dogodne terminy kursów, jakie proponują najlepsze firmy zapewniające przewóz osób za granicę. Jeśli chodzi o EnterBus, transport do Holandii odbywa się kilka razy w tygodniu, dlatego każdy dopasuje dzień wyjazdu idealnie do swoich potrzeb.

Bezpieczna podróż do Holandii i do Niemiec

Na tani bus do Holandii decydują się coraz częściej osoby posiadające własne auto – wolą je zostawić w przydomowym garażu. Jest to dla nich po prostu bardziej ekonomiczna opcja. Pokonanie kilkuset kilometrów ruchliwymi autostradami wymaga wysiłku fizycznego i dużego skupienia. Dlatego to zadanie lepiej powierzyć doświadczonym i profesjonalnym kierowcom, jacy są zatrudniani w firmach przewozowych.

Z usług przedsiębiorstw organizujących przewozy busami korzystają również osoby zainteresowane przejazdami z Polski do Niemiec. W wielu przypadkach rozkłady jazdy uwzględniają bowiem możliwość zatrzymania się auta po drodze w wybranych miejscowościach naszych zachodnich sąsiadów.

Jak widać, do przepięknego Kraju Tulipanów można dojechać szybko, tanio i wyjątkowo wygodnie – wystarczy znać przewoźnika oferującego połączenia nowoczesnymi busami na trasie Polska-Holandia. Zapraszamy do przewozów z EnterBus!

x

Rezerwacja/Pytania

Zadzwoń!

 

+48 796 146 365 (Polska)

+31 611 389 398 (Holandia)