Przejdź do treści

Busy z Holandii do Polski 

Firma Enter-Bus proponuje tanie busy z Holandii do Polski, które dwa razy w tygodniu zapewniają podróżnym wygodny i szybki przejazd na tej trasie. Jesteśmy doświadczonym przewoźnikiem międzynarodowym działającym na rynku od wielu lat, a nasi pasażerowie mogą liczyć na najwyższy standard usług oraz zawsze bezpieczne i punktualne dotarcie do celu. Jeśli planują Państwo podróż do Polski, naszymi busami będzie ona zrealizowana w trybie spod drzwi do drzwi, w komfortowych warunkach i zawsze w atrakcyjnej cenie. Firma Enter-Bus proponuje tanie busy z Holandii do Polski, które dwa razy w tygodniu zapewniają podróżnym wygodny i szybki przejazd na tej trasie. Jesteśmy doświadczonym przewoźnikiem międzynarodowym działającym na rynku od wielu lat, a nasi pasażerowie mogą liczyć na najwyższy standard usług oraz zawsze bezpieczne i punktualne dotarcie do celu. Jeśli planują Państwo podróż do Polski, naszymi busami będzie ona zrealizowana w trybie spod drzwi do drzwi, w komfortowych warunkach i zawsze w atrakcyjnej cenie.

Przejazd z Holandii do Polski

Proponowane przez naszą firmę przewozy osób z Holandii do Polski są realizowane za każdym razem na nieco innych trasach, ponieważ o ich przebiegu decydują sami pasażerowie. Nasze busy zabierają bowiem podróżnych spod wskazanego przez nich adresu w niemal każdej miejscowości na terenie Królestwa Niderlandów. Dokładna ich lista znajduje się w zakładce Dokąd Jeździmy, ale warto wiedzieć, że możemy Państwa odebrać między innymi z takich miast, jak:

 • Amsterdam, 
 • Rotterdam, 
 • Assen, 
 • Zwolle, 
 • Arnhem, 
 • Hoorn, 
 • Groningen, 
 • Utrecht. 

Bez względu na miejsce rozpoczęcia podróży busy z Holandii jadą przez Niemcy i kierują się do południowo-zachodniej części naszego kraju. Pasażerów dowozimy pod wskazany adres na terenie następujących województw:

 • dolnośląskiego, 
 • opolskiego, 
 • śląskiego. 

Warto zaznaczyć, że cena biletu na danej trasie jest stała, czyli na jej wysokość nie wpływa odebranie pasażera spod domu, ani podwiezienie go pod wskazany adres w danej miejscowości.

Przewozy osób z Holandii do Polski

Na szybkie przejazdy Holandia-Polska busem decyduje się coraz więcej podróżnych i są to przede wszystkim osoby tymczasowo lub na stałe mieszkające za granicą, które chcą odwiedzić swoich bliskich w ojczyźnie. Dla nich atutem naszej oferty jest wygodna opcja door-to-door, która polega na zabraniu pasażera spod podanego przez niego adresu i dowiezienia go również do wskazanego miejsca docelowego. Dzięki temu można oszczędzić czas i pieniądze na dojazdy do dworca czy przesiadki, a tym samym wybrać się do rodziny nawet jedynie na kilka dni. Sprzyjają temu również dogodne terminy kursów, które odbywają się z Holandi zawsze dwa razy w tygodniu:

 • w sobotę, 
 • w poniedziałek.

Z kolei powrót busem można sobie zaplanować na niedzielę lub piątek. Taki rozkład jazdy odpowiada zarówno osobom pracującym w Królestwie Niderlandów, jak i studentom czy turystom. 

Przewoźnik z Holandii do Polski

Wybierając nasze busy Holandia-Polska z adresu pod adres, można być pewnym bezpiecznej i komfortowej podróży. Zatrudniamy wyłącznie sprawdzonych szoferów z referencjami, którzy mają doświadczenie w przewozach międzynarodowych. Jako przewoźnik cieszymy się dużym zaufaniem wśród klientów, ponieważ pilnujemy przestrzegania przepisów dotyczących czasu pracy kierowców, a także ich rzetelności pod względem bezpiecznej jazdy i punktualności. 

Firma Enter-Bus znana jest z tego, że w wyjątkowy sposób dba o wygodną podróż swoich pasażerów. Dysponujemy flotą nowoczesnych samochodów, wyposażonych w komfortowe fotele, klimatyzację oraz pojemne bagażniki. W ramach ceny biletu podczas jazdy busem nasi podróżni mają dostęp do bezpłatnego Wi-Fi. Jest to szybkie łącze internetowe, dzięki któremu można słuchać muzyki, przeglądać portale, oglądać filmy czy komunikować się z bliskimi za pośrednictwem np. Facebooka. Dodatkowo każdy do dyspozycji ma zestaw słuchawkowy oraz ładowarkę USB, aby móc bez przeszkód korzystać z urządzeń mobilnych przez całą podróż. 

Tanie busy Holandia Polska

Realizowane przez naszą firmę przewozy busem z Holandii do Polski cieszą się dużą popularnością także ze względu na niski koszt biletów. Podróż z nami jest tańsza niż przelot samolotem, a nawet jazda własnym autem. Co więcej, dzięki temu, że zapewniamy przejazd z adresu pod adres, nasi Klienci mogą dodatkowo oszczędzić na przesiadkach. W ramach biletu umożliwiamy zabranie dużej ilości bagażu (należy to uzgodnić podczas rezerwacji), a także udostępniamy darmowy Internet i zapewniamy wiele udogodnień. Można też liczyć u nas na atrakcyjne rabaty np. za zakup biletu w obie strony, czy za regularne korzystanie z naszej linii.

x

Rezerwacja/Pytania

Zadzwoń!

 

+48 796 146 365 (Polska)

+31 611 389 398 (Holandia)