Przejdź do treści

Busy z Polski do Holandii

Planując wycieczkę do kraju wiatraków i tulipanów, warto na środek transportu wybrać wygodny i tani bus do Holandii. W firmie Enter-Bus proponujemy połączenia ze Śląska, Dolnego Śląska i województwa opolskiego do większości miast w Królestwie Niderlandów. Dwa razy w tygodniu, w piątki i niedziele, zapewnimy Państwu bezpieczny i szybki przejazd spod drzwi do drzwi komfortowymi samochodami z darmowym Wi-Fi.

Przewoźnik Polska Holandia

Niewielki kraj położony nad morzem Północnym, który sąsiaduje z Niemcami - Holandia - jest popularnym celem dla wielu Polaków szukających dobrej pracy za granicą. To właśnie oni najczęściej korzystają z usług naszej firmy, ponieważ busy z Polski do Holandii są tanim i wygodnym środkiem transportu na tej trasie.

Zaletą oferty Enter-Bus jest przewóz osób w systemie spod drzwi do drzwi, który polega na odebraniu pasażera spod wskazanego adresu w Polsce i dowiezienia go do konkretnego miejsca w Holandii. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie choćby z tego względu, że pozwala uniknąć dźwigania ciężkich bagaży, czy tracenia czasu na dojazdy do dworca, czy lotniska. Usługę door-to-door doceniają wszyscy nasi Klienci, którymi są nie tylko osoby pracujące lub studiujące za granicą, ale również bliscy, którzy chcą ich odwiedzić w kraju tulipanów. Dzięki usłudze mogą zabrać ze sobą większy bagaż, by zmieścić w nim wszystkie potrzebne rzeczy osobiste, czy też polskie smakołyki.

Tani bus do Holandii

Nasze kursujące dwa razy w tygodniu busy do Holandii (w niedziele i piątki) to świetne rozwiązanie dla osób szukających wygodnego, ale też taniego przewozu za granicę. Mamy jedne z najniższych na rynku cen biletów, które obejmują usługę przejazdu z adresu pod adres, co pozwala dodatkowo oszczędzić na kosztach przesiadek. Jest to ważne w szczególności dla osób mieszkających w małych miejscowościach, dla których dojazd do większego miasta, gdzie znajduje się dworzec bądź lotnisko wiąże się z koniecznością poświęcenia dużej ilości czasu i gotówki. Warto też wspomnieć, że w przeciwieństwie do lotu samolotem nasi podróżni nie muszą płacić za dodatkowe kilogramy bagażu – w ramach biletu mogą wziąć ze sobą nawet bardzo dużą i ciężką walizkę.

Transport do Holandii

Firma Enter-Bus to przewoźnik operujący w południowo-zachodniej części Polski, dlatego swoją ofertę kierujemy do podróżnych wybierających się do Holandii z województw: śląskiego, dolnośląskiego oraz opolskiego. Trasa przejazdu prowadzi przez Niemcy, dlatego do skorzystania z naszych usług zapraszamy również osoby chcące dostać się do miejscowości w tym kraju. Na życzenie możemy dowieźć Państwa niemal do każdego niemieckiego landu – m.in. Saksonii, Brandenburgii, Turyngii oraz Nadrenii Północnej Westfalii. Nasze busy Polska-Holandia docierają do wszystkich najważniejszych miast w Królestwie Niderlandów, takich jak:

 • Amsterdam,
 • Rotterdam,
 • Arnhem,
 • Haga,
 • Eindhoven,
 • Utrecht,
 • Groningen,
 • Enschede,
 • Apeldoorn,
 • Tilburg,
 • Breda.

Dojeżdżamy również do małych miejscowości, oferując dojazd pod wskazany adres. Z tego względu nasze usługi doskonale trafiają w potrzeby turystów, osób na stałe mieszkających za granicą oraz bliskich, którzy chcą ich odwiedzić.

Busy do Holandii

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług transportowych naszej firmy. Jesteśmy doświadczonym przewoźnikiem, dla którego największym priorytetem jest zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa podróżnym. Ten cel osiągamy poprzez:

 • zatrudnianie sprawdzonych, rzetelnych i sympatycznych kierowców,
 • dbanie o doskonały stan techniczny pojazdów,
 • udostępnianie pasażerom darmowego Wi-Fi, ładowarek USB oraz firmowych słuchawek, aby mogli przez całą podróż bez ograniczeń korzystać z Internetu na swoich urządzeniach mobilnych,
 • przewozy w dogodnych terminach – dni, w które odjeżdżają nasze busy Polska-Holandia to niedziela i piątek.

Jeśli chcą Państwo wybrać się z Enetr-Bus w wygodną podróż do kraju wiatraków i tulipanów, wystarczy do nas zadzwonić lub wypełnić prosty formularz rezerwacyjny online. U nas zawsze są atrakcyjne promocje, a osoby kupujące bilet w dwie strony oraz korzystające z naszych usług regularnie mogą liczyć na spore rabaty.

x

Rezerwacja/Pytania

Zadzwoń!

 

+48 796 146 365 (Polska)

+31 611 389 398 (Holandia)